اخبار برگزیده

جلسه هیات عالی کارشناسان ....

 

جلسه هیات عالی کارشناسان ... 

ریاست محترم مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه و روسای هیأت مدیره های استانی تشکیل جلسه داد.

در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس قنبری ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه به بیان عملکرد شورایعالی پرداختند و سپس آقای نظری گزارشی از رئوس عملکرد شورا ارئه نمودند.

آقای طالبی مسئول محترم واحد کارشناسان ، آقای باهر عضو محترم شورا و رئیس هیأت مدیره استان آذربایجانشرقی و شهردار کلانشهر تبریز و آقای فهیم رئیس محترم هیأت مدیره استان کرمان، هریک مطالبی پیرامون امور کارشناسان رسمی را بیان داشتند.

سپس جناب آقای دکتر مومنی ریاست محترم مرکز به ایراد سخن پرداختند. ایشان با اشاره به آماده شدن نظامنامه آموزشی ، خبر از ابلاغ قریب الوقوع آن داده و تأکید د امور مربوط به ارتقاء صلاحیت منبعد بر اساس نظامنامه مذکور اقدام خواهد شد.

در ادامه به منظور هماهنگی بهتر و نیز افزایش دقت و تمرکز در برگزاری انتخابات هیأت مدیره ها خبر از برگزاری همزمان و سراسری انتخابات هیأت مدیره ها داده و تاریخ آنرا یکم بهمن ماه اعلام د.دوره تصدی تمام هیأت مدیره ها چهار سال خواهد بود.

آقای دکتر مومنی همچنین خبر از پیگیری رفع مشکلات اخیر که سامانه cms دادگستریها برای کارشناسان مرکز به وجود آورده است داده و اعلام داشتند با توجه به سامانه های جدید و راارهای تمدید دفترچه کارشناسان، فقط امضای پروانه و دفترچه کارشناسی در تهران انجام میشود و بسیاری از امور کارشناسان به هیأت مدیره های کارشناسان واگذار شده است.

ایشان فرمودند از کمیته ها و شورایعالی انتظار دارم در صدد راه اندازی نشریه تخصصی وزین باشند و در خصوص امور رفاهی و برگزاری همایش ها نیز به شرط آنکه با رعایت صرفه و صلاح هیأت مدیره و کارشناسان صورت پذیرد بلامانع است.

ریاست محترم مرکز در پایان از روسای هیأت مدیره های استانی خواستند تا در استان خود حضور موثر و پر رنگ داشته باشند و در خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه با نهایت دقت وارد عمل شوند در این راستا مرکز هم آماده مساعدت و همکاریهای لازم است.


جلسه هیات عالی کارشناسان ....

جلسه هیات  عالی کارشناسان ....

جلسه هیات عالی کارشناسان ....

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها